VIII EDYCJA GRAND PRIX WILKOŁAZA
2011-2012
W WARCABACH 100-POLOWYCH
Klasyfikacja końcowa
M |
Zawodnik |
Klub |
Rocznik |
I |
II |
III |
IV |
Suma |
1 |
BAJDAK Józef |
Hetman Lublin |
|
47 |
33 |
49 |
40 |
136 |
2 |
STEFANEK Leszek |
Hetman Lublin |
|
40 |
48 |
44 |
43 |
135 |
3 |
SOSNOWSKI Andrzej |
Hetman Lublin |
|
43 |
42 |
41 |
36 |
126 |
4 |
MALARCZYK Paweł |
Wilkołaz Pierwszy |
|
33 |
40 |
34 |
|
107 |
5 |
MARCZUK Tomasz |
Sokół Wrocław |
|
36 |
35 |
|
33 |
104 |
6 |
PICH Jolanta |
Podkarpacie Przemyśl |
|
29 |
29 |
|
15 |
73 |
7 |
GAŁAT Łukasz |
Gimnazjum Wilkołaz |
1996 |
19 |
22 |
22 |
9 |
63 |
8 |
BUDNIAK Paweł |
Hetman Lublin |
|
25 |
26 |
|
6 |
57 |
9 |
BŁASZCZAK Jan |
Ożarów |
|
|
19 |
25 |
11 |
55 |
10 |
ŁYSAKOWSKI Andrzej |
Wilkołaz Pierwszy |
|
|
25 |
24 |
6 |
55 |
11 |
GAŁAT Kamil |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
1999 |
18 |
14 |
20 |
12 |
52 |
12 |
DUDZIAK Jan |
Opole Lubelskie |
|
|
|
32 |
19 |
51 |
13 |
SAMOLEJ Jan |
Zalesie |
|
|
|
28 |
23 |
51 |
14 |
MALARCZYK Monika |
Gimnazjum Wilkołaz |
1997 |
17 |
15 |
17 |
5 |
49 |
15 |
WOŁCZAK Wojciech |
Unia Horyniec-Zdrój |
1996 |
|
|
|
47 |
47 |
16 |
LISEK Joanna |
Rzeczyca Księża |
|
14 |
|
15 |
6 |
35 |
17 |
ŚCIEGIENNY Damian |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
1999 |
9 |
10 |
14 |
4 |
33 |
18 |
NESTERAK Wiktor |
Unia Horyniec-Zdrój |
1997 |
|
|
|
30 |
30 |
19 |
BARTNIK Karol |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
1999 |
15 |
2 |
10 |
3 |
28 |
20 |
SAMOLEJ Hubert |
Wilkołaz Pierwszy |
|
|
24 |
|
3 |
27 |
21 |
ZABORNIAK Klaudia |
Unia Horyniec-Zdrój |
2001 |
|
|
|
27 |
27 |
22 |
WÓJCIK Barbara |
Hetman Lublin |
|
26 |
|
|
|
26 |
23 |
KRZYŚKOWSKA Sylwia |
Unia Horyniec-Zdrój |
2000 |
|
|
|
26 |
26 |
24 |
SKIBICKI Mateusz |
Unia Horyniec-Zdrój |
2001 |
|
|
|
24 |
24 |
25 |
CZARSKI Michał |
Hetman Lublin |
|
23 |
|
|
|
23 |
26 |
FURTAK Krzysztof |
Hetman Lublin |
|
22 |
|
|
|
22 |
27 |
ONDRA Jan |
Lublin |
|
|
16 |
|
5 |
21 |
28 |
WAŻNY Mateusz |
Unia Horyniec-Zdrój |
2001 |
|
|
|
20 |
20 |
29 |
ZŁOTUCHA Sławomir |
Opole Lubelskie |
|
|
|
|
18 |
18 |
30 |
BOBER Emilia |
Ikar Lublin |
|
|
17 |
|
|
17 |
31 |
MAZURKIEWICZ Kamil |
Unia Horyniec-Zdrój |
1998 |
|
|
|
17 |
17 |
32 |
WOŁOSZYN Karol |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
2000 |
5 |
7 |
|
1 |
13 |
33 |
PLESKACZ Justyna |
Unia Horyniec-Zdrój |
2001 |
|
|
|
13 |
13 |
34 |
WRONKA Szymon |
Ostrów Kolonia |
1999 |
12 |
|
|
|
12 |
35 |
PELC Paweł |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
1999 |
|
11 |
|
|
11 |
36 |
PELC Karol |
Gimnazjum Wilkołaz |
1996 |
|
8 |
|
|
8 |
37 |
WRONKA Anita |
Gimnazjum Wilkołaz |
1997 |
8 |
|
|
|
8 |
38 |
PLESKACZ Kamil |
Unia Horyniec-Zdrój |
1999 |
|
|
|
8 |
8 |
39 |
KRZYŚKOWSKI Paweł |
Unia Horyniec-Zdrój |
2003 |
|
|
|
5 |
5 |
40 |
ŚCIEGIENNY Jakub |
Szkoła Podstawowa Wilkołaz |
2002 |
4 |
|
|
|
4 |
Do końcowej klasyfikacji zaliczane były 3 najlepsze turnieje każdego zawodnika.
Zawodnicy zaznaczeni na kolorowo brali udział w mistrzostwach gminy Wilkołaz.